PANAS TRANSPORT

TRANSPORT ŁADUNKÓW PONADNORMATYWNYCH CIĘŻKICH

Polski English Deutsch Русский

Kontakt

PANAS TRANSPORT

22-470 Zwierzyniec
ul. Rudka 67
NIP: 922-124-80-16
NIP UE: 9221248016
P-950319482

NOWE BIURO:

22-400 Zamość
woj. lubelskie
Sitaniec 124

tel. 84 638 76 80
fax 84 638 76 89

Właściciele e-mail
Przemysław Panas ppanas@panas.pl
Marzena Panas mpanas@panas.pl
 
Dział spedycji e-mail
Elżbieta Kociuba transport@panas.pl
Michał Fedczyszyn
 
Zezwolenia i pilotaż
Magdalena Szewczyk pilot@panas.pl
Sylwia Köllner
 
Dział techniczny
Robert Czajka rczajka@panas.pl
 
Księgowość
Grażyna Karska gkarska@panas.pl
Anna Szpyra aszpyra@panas.pl
Alfreda Koczułap akoczulap@panas.pl
 
Przedstawiciel handlowy
Dariusz Cis dcis@panas.pl
Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest Panas Transport, ul. Rudka 67, 22-470 Zwierzyniec, NIP: 9221248016, REGON: 950319482, telefon: 84 638 76 80, e-mail: transport@panas.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

SIEDZIBA: 22-470 Zwierzyniec, ul. Rudka 67 BIURO: 22-400 Zamość, Sitaniec 124, tel. +48 84 638 76 80-90, fax +48 84 638 76 89, e-mail: transport@panas.pl
Polityka prywatności
© 2018 Net Partners