PANAS TRANSPORT

TRANSPORT ŁADUNKÓW PONADNORMATYWNYCH CIĘŻKICH

Polski English Deutsch Русский

O firmie

Firma PANAS TRANSPORT z siedzibą w Zwierzyńcu specjalizuje się w międzynarodowym transporcie ładunków specjalnych, cieżkich, ponadnormatywnych i ponadgabarytowych. Założycielem i właścicielem firmy jest Przemysław Panas, który zajmuje się międzynarodowym transportem towarowym od 1990 roku. Firma od wielu lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski jak i Europy oraz Azji. Priorytetem PANAS TRANSPORT jest terminowość i punktualność dostaw.

Świadczymy transport specjalistyczny ponadnormatywny, transport gabarytów, zbiorników technologicznych, maszyn budowlanych i rolniczych jak również pilotaż.

Przedsiębiorstwo nasze jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Genewie.

PANAS TRANSPORT posiada własny, najwyższej światowej klasy sprzęt transportowy, mogący przewieźć najbardziej nietypowe i skomplikowane ładunki. Sprzęt posiadany przez PANAS TRANSPORT spełnia najostrzejsze wymogi techniczne (TUV). Transport pod osłoną karnetu TIR.

PANAS TRANSPORT świadczy też usługi z zakresu doradztwa spedycyjno-transportowego. Klienci firmy otrzymuja precyzyjne informacje umożliwiające ekonomiczne przetransportowanie ładunku. Pomagamy wybrać najoptymalniejsze środki transportu: barki, promy, statki, samochody, kolej i inne.

Personel firmy składa się z doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które pozwalają sumiennie i terminowo spełnić powierzone im zadania.

W ramach proponowanych usług PANAS TRANSPORT gwarantuje realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klientów potrzebujących nietypowego, ciężkiego, ponadgabarytowego transportu.

Dla ładunków przewożonych przez PANAS TRANSPORT nie ma granic. Szeroka gama dostępnych zezwoleń, ceryfikatów i licencji pozwala na wykonywanie usług transportowych na terenie wszystkich państw Europy i Azji.


Samochody Firmy przewoziły ładunki ponadnormatywne w Azji, w górach Kaukazu, za Kołem Biegunowym, przy Chińskim Murze, w Skandynawii, Turcji, na Bałkanach, do Irlandii, Wielkiej Brytanii i do wielu innych odległych miejsc. Firma PANAS TRANSPORT posiada ubezpieczenie OC przewoźnika oraz specjalne ubezpieczenia na przewóz ładunków ponadnormatywnych.

Pracujemy dla naszych kontrahentów z uwzględnieniem obopólnych korzyści.


SIEDZIBA: 22-470 Zwierzyniec, ul. Rudka 67 BIURO: 22-400 Zamość, Sitaniec 124, tel. +48 84 638 76 80-90, fax +48 84 638 76 89, e-mail: transport@panas.pl
Polityka prywatności
© 2019 Net Partners